Конференції

Конференції

55th International Scientific Conference on Power and Electrical Engineering of Riga Technical University

14 жовтня 2014 року, Рига, Латвія, 55th International Scientific Conference on Power and Electrical Engineering of Riga Technical University. Пічкальов Є.С. (заступник голови Ради молодих вчених при НТУУ «КПІ», заступник голови Секції ІЕЕЕ Україна) представив доповідь «Сontrol of fuel consumption as an aspect of resource saving in hybrid uninterruptible power systems» від наукового колективу кафедри промислової електроніки, факультету електроніки НТУУ «КПІ».

12

На фото: робота наукової секції конференції IEEE RTUCON

Загалом у конференції прийняли участь близько 60 вчених з Латвії, Росії, України, Литви, Німеччини, Польщі та Естонії.

Збірник наукових статей конференції RTUCON-2014 включений до цифрової бібліотеки IEEE Xplore Digital Library, що індексується у міжнародній науково-метричній базі даних Scopus та інших базах.   


ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми сучасної електротехніки-2014» (ПСЕ-2014)

Перша міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні та силові системи» (IEPS-2014)

02-06 червня 2014 року в Києві відбулась Перша міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні та силові системи» (IEPS-2014) та ХІІІ міжнародною науково-технічною конференцією «Проблеми сучасної електротехніки-2014» (ПСЕ-2014). Це дало змогу українським вченим долучитися до активності організації ІЕЕЕ та організувати нове технічне відділення ІЕЕЕ з енергетики та промислової електроніки на базі Інституту Електродинаміки НАН України.

5

На фото: локальний організаційний комітет конференцій ІЕЕЕ IEPS & PPE

Конференції IEPS & PPE складалися з таких наукових секцій:

  • сучасні енергетичні системи та силова електроніка,
  • відновлювальна енергетика та розподілена генерація,
  • інтелектуальні та адаптивні системи у Smart Grid,
  • промислова електроніка та електропривод.

До конференції було залучено 120 учасників з 12 різних країн світу: Україна, Естонія, Польща, Німеччина, Великобританія, Молдова, Російська Федерація, Пакистану, Австрії, Австралії, Португалії та Китаю.

Від Ради молодих вчених НТУУ «КПІ» в заході прийняв участь Пічкальов Є.С.  (голова локального організаційного комітету IEPS-2014 та член організаційного комітету ПСЕ-2014, заступник голови Ради молодих вчених НТУУ «КПІ»).

Збірник наукових статей конференції IEPS-2014 включений до цифрової бібліотеки IEEE Xplore Digital Library, що індексується у міжнародній науково-метричній базі даних Scopus та інших базах.


34 Міжнародна науково-технічна конференція «Електроніка і нанотехнології»

15-18 квітня 2014 року в НТУУ “КПІ” відбулася 34 Міжнародна науково-технічна конференція «Електроніка і нанотехнології» на яку був делегований Пічкальов Є.С.(куратор локального організаційного комітету ELNANO-2014, заступник голови Ради молодих вчених НТУУ «КПІ»)Засновником конференції був відомий у світі вчений з теорії електронних кіл професор В.П. Сігорський. Головними організаторами конференції виступили НТУУ «КПІ» (кафедра фізичної та біомедичної електроніки, кафедра мікроелектроніки, кафедра промислової електроніки спільно з іншими кафедрами факультету електроніки) та міжнародна організація IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers), яка існує вже понад століття і об`єднує понад 400 тис. науковців з більш як 160 країн світу.

4

На фото: учасники конференції ІЕЕЕ ELNANO

На конференції проводились пленарні засідання та 3 секції:

  • мікро- та нанотехнології;
  • біомедична електроніка та обробка сигналів у біомедицині;
  • електронні системи.

Також, була представлена сесія стендових доповідей з активною участю студентів та аспірантів НТУУ «КПІ».

Загалом у конференції взяли участь більше 150 учасників. Було представлено 114 доповідей, за матеріалами яких було опубліковано збірник праць конференції англійською мовою. Рецензування статей організовувалося через спеціальне програмне середовище EasyChair, що дозволило залучити понад 50 рецензентів з таких країн світу як Великобританія, Туреччина, Італія, Франція, Німеччина, Бельгія, Польща, Голландія,  Росія, Македонія, Естонія, Південна Африка, Єгипет та інших.

Окрім учасників з різних міст України (Київ, Львів, Харків, Донецьк, Чернігів, Вінниця та Миколаїв) у конференції взяли участь представники 9-ти країн світу: Вірменії, Німеччини, Канади, Франції, Росії, Чорногорії, Ізраїлю, Ірану, США. Активну участь взяли представники компаній з розробки медичної техніки НПО “Телеоптик”.

Необхідно відмітити, що збірник статей конференції направлений до цифрової бібліотеки IEEE Xplore Digital Library, що індексується у міжнародній науково-метричній базі даних Scopus та інших базах.